| Name | Smart baby multifunctional milk modulator |
| Model No. | KS-MM09 |
| Feature | smart,multifunctional,easy,convenient |
| Material | PP |
| Capacity | 1.2L |
| Size | 45*15*24cm |
| Rated Voltage | 220V |
| Rated Power(left milk warmer) | 200W |
| Rated Power(right milk modulator) |
600W
|
| Rated Frequency | 50Hz |
| MOQ | 1000pcs |
| Color | white,pink |
| Packing | color box+carton |
| OEM | welcome |


















